شرکت آلفاپلیمر کیمیا با هدف تامین مواد اولیه صنایع شیمیایی و پلیمری مخصوصا صنایع پلاستیک در سال 1394 تاسیس گردید.

سیاست کلی این شرکت احترام به حقوق مشتریان و مشتری مداری ، انعطاف پذیری با خواسته های مشتری ، ایجاد ارتباط نزدیک با مشتریان و ارائه مشاوره سودمند(توانایی بررسی و معادل یابی و پیشنهاد گریدهای مشابه) ، تسهیل روند خرید مواد اولیه با قیمت مناسب و رقابتی ، بهینه سازی زمان و تحویل به موقع سفارش درب انبار تولیدکنندگان می باشد.

شرکت آلفاپلیمرکیمیا با تکیه بر توان علمی وبا توجه به شرایط خاص قیمت گذاری آمادگی عقد قرارداد با تولیدکنندگان جهت تامین دوره ای مواد اولیه مصرفی ایشان با تعهد تحویل به موقع کالا  و همچنین توانایی ارایه پروفرما جهت واردات مواد اولیه متنوع و با کیفیت را داراست.

مفختر هستیم که توانسته ایم در سایه تلاش و خدمت صادقانه ، در کنار مشتریان ماندن از زمان ثبت سقارش تا بعد از تحویل گرفتن کالا ، رضایت تعداد کسیری از مشتریان را در صنایع مختلف جلب کرده و سهم کوچکی در حل مشکلات صنایع کشورمان داشته باشیم

هدفمان این است همواره با ارائه بهترین خدمات ، اطلاعات و قیمت ها گامی مثبت در راستای بهبود تولیدات ملی برداریم ، نیل به این هدف به جز یاری شما عزیزان امکان پذیر نیست .

این مجموعه با احداث این وبسایت تصمیم داشته که اطلاعات دقیق ، درست و کاملی از مواد اولیه واخبار و  قیمت ها جهانی و همچنین ارائه مقالات و تحلیل های مناسب در ارتباط با صنایع شیمیایی و پلیمری در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

شما هم به عنوان یک صنعت گر و تولیدکننده موفق به خانواده ما بپیوندید